Heeft CO2-uitsloot gevolgen voor bijtelling?
Enige tijd geleden werd bekend dat bepaalde dieselmotoren van Volkswagen minder zuinig zijn dan testresultaten deden vermoeden. Nadat dit bekend werd gemaakt ontstond de vraag in hoeverre dit gevolgen had op de lage bijtellingscategorie, waar de betreffende auto's tot dan toe in vielen.
Onlangs maakte minister Jeroen Dijsselbloem in een TV-interview bekend dat dit geen gevolgen zou hebben. Er zullen dus door de Belastingdienst vooralsnog geen naheffingsaanslagen worden opgelegd aan de ondernemer. Wel studeert het ministerie op de vraag of er een schadeclaim bij de autofabrikant kan worden neergelegd.
Zie ook de voorgaande nieuwsberichten.
Welkom op de website van Johan Kroon Administratie!
Wij verzorgen de complete administratie voor zowel ZZP'ers, MKB'ers als particulieren in de regio Oost-Groningen. Onze specialiteit ligt vooral bij eenmanszaken, maar ook hebben wij veel ervaring met grotere bedrijven in het MKB en particulieren. Op deze website kunt u meer te weten komen over de diensten die wij aanbieden. Klik daarvoor op bovenstaande links. U kunt direct contact met mij opnemen via de contactpagina.
Op deze pagina verschijnen regelmatig diverse nieuwsitems die wellicht voor u van belang kunnen zijn. Houd de website dus in de gaten!
Wilt u meer informatie of bent u nieuwsgierig
naar wat wij voor u kunnen betekenen?
Contact opnemen